امروز یکشنبه , ۹ بهمن , ۱۴۰۱ - ساعت :

اپل در EFF، از لحاظ امنیت کاربران ۵ ستاره کامل را گرفت

جمهوری اسلامی ایران

اپل در EFF، از لحاظ امنیت کاربران ۵ ستاره کامل را گرفت

اپل در EFF، از لحاظ امنیت کاربران ۵ ستاره کامل را گرفت

اپل در EFF، از لحاظ امنیت کاربران ۵ ستاره کامل را گرفت

موسسه Electronic Frontier Foundations که با نام اختصاری EFF شناخته می‌شود شرکتی است که هر ساله گزارشی برای حفظ امنیت کاربران توسط شرکت ها منتشر می‌کند و امروز هم ،گزارش امسال ارائه شد. مهم ترین فاکتور مورد بحث این شرکت قرار دادن اطلاعات کاربران در اختیار دولت ها می‌باشد که اپل به عنوان برترین شرکت شناخته شده و توانسته است ۵ ستاره کامل را دریافت کند. در ادامه برای اطلاع از رتبه گوگل و باقی شرکت ها ادامه مطلب را دنبال کنید.

در صدر امتیازات اپل و دراپ باکس با ۵ ستاره قرار دارند که توانسته اند امتیاز کامل را دریافت کنند.شرکت گوگل که شاید اصلی ترین رقیب اپل به حساب بیاید نیز در این قسمت ظاهر نشده است و تنها توانسته ۳ ستاره دریافت کند که جزو کم امنیت ترین شرکت ها به حساب ‌می‌آید. شبکه اجتماعی فیس‌بوک نیز ۴ ستاره را از آن خود کرده است.

این شرکت اعلام کرده درصورتی که گوگل می‌خواهد ستاره های بیشتری دریافت کند باید کاربران را در جریان استفاده های شرکت از اطلاعاتشان و در حفظ اسرار بهتر عمل کند. یاهو، ادوبی، سونیک، Wickr، ویکی‌مدیا و وردپرس نیز موفق به دریافت ۵ ستاره شده اند. در پایین رتبه بندی نیز،AT&T با یک ستاره و ورایزن تنها توانسته است دو ستاره دریافت کند.

 

 

 


راهنمای نیو وان مووی :

  • 1- برای سهولت در دانلود بهتر است از نرم افزار های مدیریت دانلود استفاده کنید
  • 2- جهت ارسال نظرات ، حتما آدرس ایمیل خود را به صورت صحیح وارد کنید . [ایمیل www ندارد .]
  • 3- لطفا از توهین در نظرات خودداری کنید ، با کاربر خاطی برخورد لازم انجام خواهد شد .
  • 4- جهت درخواست فیلم از فرم درخواست فیلم استفاده کنید .


ss