امروز یکشنبه , ۹ بهمن , ۱۴۰۱ - ساعت :

تویتر رسما خبر از حذف محدودیت 140 حرفی در تایپ تویت‌ها داد

جمهوری اسلامی ایران

تویتر رسما خبر از حذف محدودیت ۱۴۰ حرفی در تایپ تویت‌ها داد

تویتر رسما خبر از حذف محدودیت ۱۴۰ حرفی در تایپ تویت‌ها داد؛اعمال از ماه آینده میلادی

تویتر رسما خبر از حذف محدودیت 140 حرفی در تایپ تویت‌ها داد؛ اعمال از ماه آینده میلادی

تویتر شبکه‌ای اجتماعی که شاید از لحاظ تعداد کاربر و مخاطب در پشت سر فیسبوک و ایسناگرام قرار داشته باشد، اما جنبه‌ی خبری قدرتمند آن که در سراسر جهان خبرگزاری‌های پرشماری را گرد هم آورده باعث شده که هیچگاه افول نکند و همواره مخاطبان خاص خود را داشته باشد. یکی از بزرگترین دلایل محبوبیت تویتر به محدودیت دوست داشتنی آن برمی‌گشت جایی که در تویت‌ها هیچگاه امکان تایپ بیش از ۱۴۰ حرف وجود نداشت و همین عامل باعث شد که همواره شاهد تویت‌هایی مختصر و مفید باشیم. اکنون خبر از حذف این محدودیت داده شده که پیشنهاد می‌کنیم در ادامه با ما همراه باشید.

بسیاری دلیل محبوبیت فوق‌العاده‌اش را مدیون محدودیتش می‌دانستند، جایی که همانطور که اشاره شد در تویت‌ها حداکثر امکان تایپ ۱۴۰ حرف مهیا بود و همواره شاهد تویت‌هایی مختصر و مفید بودیم. در بخش ارسال تویت‌های سریع یا همان DMها نیز این محدودیت وجود داشت که اکنون Twitter رسما اعلام کرده که از ماه آینده‌ی میلادی این محدودیت را حذف خواهد کرد.

محدودیت ۱۴۰ حرف به شکلی قابل تامل به ۱۰۰۰۰ حرف افزایش خواهد یافت که به نوعی می‌توان گفت محدودیت برطرف شده و از این پس شاهد تویت‌هایی بسیار بلندتر از قبل خواهیم بود. در حال حاضر تغییر جدید آماده است و تویتر اعلام آمادگی کرده که بزودی تمامی محصولات خود را آپدیت خواهد کرد.

این شرکت به تمامی توسعه‌دهندگان خود اعلام کرده که نسخه‌ی جدید اپ را در پلتفرم‌های مختلف آپدیت کنند و محدودیت اعمال شده را بردارند. برداشتن محدودیت شاید یک گام مثبت تلقی شود اما همین محدودیت ۱۴۰ کارکتری در تایپ تویت خود عامل بزرگی در جذب مخاطب و مفید بودن محتوای تویت‌ها بود که برداشتن آن می‌تواند از بار مفید محتوا بکاهد هرچند که به احتمال قوی تویتر خود پیشبینی تمامی این مسائل را کرده است.

 


راهنمای نیو وان مووی :

  • 1- برای سهولت در دانلود بهتر است از نرم افزار های مدیریت دانلود استفاده کنید
  • 2- جهت ارسال نظرات ، حتما آدرس ایمیل خود را به صورت صحیح وارد کنید . [ایمیل www ندارد .]
  • 3- لطفا از توهین در نظرات خودداری کنید ، با کاربر خاطی برخورد لازم انجام خواهد شد .
  • 4- جهت درخواست فیلم از فرم درخواست فیلم استفاده کنید .


ss