امروز یکشنبه , ۹ بهمن , ۱۴۰۱ - ساعت :

گوگل توضیح می‌دهد چگونه مصرف باتری کروم را کاهش می‌دهد

جمهوری اسلامی ایران

گوگل توضیح می‌دهد چگونه مصرف باتری کروم را کاهش می‌دهد

گوگل توضیح می‌دهد چگونه مصرف باتری کروم را کاهش می‌دهد

گوگل توضیح می‌دهد چگونه مصرف باتری کروم را کاهش می‌دهد

کروم،یک مرورگر اینترنتی است که مدت ها پیش توسط گوگل معرفی شد. این برنامه در تمامی سیستم عامل ها مشکل باتری دارد و هرجا رد پایی از کروم مشاهده شود،باید شارژری هم باشد! اما طی گزارشات گوگل فعالیت هایی برای کاهش مصرف باتری انجام داده است که به نظر می‌رسد موفق هم شــــده است. Peter Kasting مهندس توسعه کروم در اکانت گوگل پلاس خود،این موضوع را به طور کامل شـــرح داده است. ادامه مطلب را دنبال کنید.

 در گوگل پلاس خود به طور رسمی گفت که در حال تغییر دادن به ساختار کروم جهت کاهش مصرف باتری هستیم و در نسخه های بعد به صراحت کاربران آن را حـــس خواهند کرد. بارگزاری صفحات،تب ها و فعالیت و غیر فعال کردن آن ها و اولویت بندی تب ها از این گونه تغییرات هستند که باعث کـــــــــاهش مصرف باتری توسط مرورگر کروم خواهد شد.

او می‌گوید این تغییرات باعث استفاده کمتر و بهینه از CPU خواهد شد. او قبول دارد که کروم از این مشکل رنـــج می‌برد و کاربران هم از مصرف باتری هنگام استفاده از کروم راضی نیستند . او می‌گوید بزودی این مشکلات برطرف خواهد شد.

ابتدای این ماه در یـــــکی از نسخه های بتای گوگل کروم یک ویژگی بسیار کاربردی نهاده شد که باعث می‌گردد برخی از فایل های فلش که به نظر غیرضروری می‌آید،متوقف شده و باعث مصرف کمتر باتری شود. کاربران هم این ویژگی را در مک و ویندوز کاربردی دانستند و اعلام کردند که انرژی کمتری مصرف شده است.

کستینگ در آخر گفت کاربران تا ۲ ماه دیگر این تغییرات را با نسخه بتا حـــس خواهند کرد و ۲ ماه بعد برای تمامی کاربران آپدیت ارسال می‌گردد.


راهنمای نیو وان مووی :

  • 1- برای سهولت در دانلود بهتر است از نرم افزار های مدیریت دانلود استفاده کنید
  • 2- جهت ارسال نظرات ، حتما آدرس ایمیل خود را به صورت صحیح وارد کنید . [ایمیل www ندارد .]
  • 3- لطفا از توهین در نظرات خودداری کنید ، با کاربر خاطی برخورد لازم انجام خواهد شد .
  • 4- جهت درخواست فیلم از فرم درخواست فیلم استفاده کنید .


ss