امروز یکشنبه , ۹ بهمن , ۱۴۰۱ - ساعت :

17 شغل با بالاترین حقوق پرداختی در اپل

جمهوری اسلامی ایران

۱۷ شغل با بالاترین حقوق پرداختی در اپل

۱۷ شغل با بالاترین حقوق پرداختی در اپل

17 شغل با بالاترین حقوق پرداختی در اپل

اپل به انجام کارهای چالش برانگیز و به فراهم کردن محیط کاری خوب برای کارکنانش مشهور است.

پس به همین دلیل، متعجب نخواهیم شد که اگر بشنویم که اپل، همیشه به خوبی کارمندانش را با پاداش و پرداخت حقوق های خوب مورد ستایش قرار می دهد.

اما در میان همین شغل های مختلف و مرتبطی که در کوپرتینو وجود دارد، برخی از شغل ها، بسته به موقعیتشان و نوع کارشان، دارای پرداختی های بالاتری نسبت به سایر شغل ها هستند.

به لطف به کارگیری اطلاعات Glassdoor، یک لیست از مشاغل در اپل تهیه شده، که این شغل ها، دارای بالاترین حقوق و دستمزد در اپل هستند.

۱۷. مدیر سیستم های اطلاعاتی

درامد در سال : ۱۵۷,۰۶۹ دلار

بخش بزرگی از شغل مدیریت سیستم های اطلاعاتی در اپل شامل طراحی و نظارت سیستم های اطلاعاتی، در کنار نظارت بر کارکنان است. با توجه به شرح عملیاتی این شغل، با چیزی شبیه هیولا رو به رو هستیم!


۱۶. مدیریت مهندسی سخت افزار

درامد در سال : ۱۵۷,۶۹۸ دلار

به عنوان یک مدیر در بخش مهندسی سخت افزار اپل، شما مسئول برنامه ریزی و اجرای سازه های مهندسی هستید. در کنار آن باید طرح هایی را برای پروژه ها ایجاد و تیم مهندسی سخت افزار اپل را با توجه به شرح شغلی آن ها مدیریت کنید


۱۵. مدیر ارشد مهندسی پروژه ها

درامد در سال : ۱۵۸,۵۳۸ دلار

مدیران پروژه ها در اپل نیاز به یک سازماندهی خاص دارند که این کار بر عهده مدیر ارشد مهندسی پروژه هاست. آن ها خطرات مرتبط با پروژه ها را شناسایی و به خوبی مدیریت می کنند. مثلا برای کار در مدیر ارشد مهندسی پروژه در بخش اپلیکیشن های ویدئویی در اپل، شما نیاز به داشتن رزومه کاری حداقل ۸ سال کار در این بخش هستید.


۱۴. مهندسی طراحی ماژول دوربین

درامد در سال : ۱۵۹,۳۳۳ دلار

از آیفون به مک، تکنولوژی دوربین ها، بخش مهمی از محصولات اپل را تشکیل می دهند. پس تعجب آور نیست که شغل مهندسی طراحی ماژول های دوربین در اپل، دارای یکی از بالاترین حقوق های دریافتی در میان مشاغل اپلی باشد.


۱۳. مدیر ارشد برنامه های مهندسی

درامد در سال : ۱۶۰,۰۷۶ دلار

به عنوان یک مدیر ارشد برنامه های مهندسی، شما احتمالا باید به یک یا چند برنامه مهندسی در اپل نظارت کنید. در این حرفه امنیت اطلاعاتی بسیار مهم است، زیرا در اپل درز نکردن اطلاعات یک فرهنگ است و شما طبقه بندی برنامه ها و پروژه ها از درز اطلاعات آن ها به بیرون جلوگیری کنید.


۱۲. معمار

درامد در سال : ۱۶۳,۴۸۳ دلار

موقعیت یک معمار در اپل، درگیرشدن با طراحی سیستم ها و بهبود محصولات فعلی اپل است. این شغل، یک عنوان است ولی موارد مختلفی را شامل می شود. از کار برروی سنسور در اپل و کامپیوترهای مک بگیرید تا پشتیبانی فروشگاه های آنلاین اپل می تواند از کارهای یک معمار در اپل باشد.


۱۱. مدیریت توسعه نرم افزار

درامد در سال : ۱۶۶,۶۱۸ دلار

اپل تعدادی از توسعه دهندگان را استخدام کرد تا آن ها برروی تعدادی از محصولات این شرکت کار کنند. به همین دلیل، آن ها نیاز به رهبرانی مهم و با استعداد برای مدیریت این افراد دارند.

بالاترین مقام در دپارتمان مهندسی نرم افزار در اپل، نیاز به داشتن یک تجربه کاری ده ساله و یا بیشتر است.


۱۰. مهندسی نرم افزار اپلیکیشن ها V

درامد در سال : ۱۶۷,۴۶۹ دلار

برای متقاضیان کار در بخش مهندسی نرم افزار در اپل، طراحی قوی و مهارت بالای برنامه نویسی در اولویت است. بر اساس اعداد لاتین، این شغل در اپل، احتمالا نشان دهنده یک نوع خاص از مهندسی یا یک موقعیت ارشد است.


۹. مدیر ارشد محصولات

درامد در سال : ۱۷۱,۸۹۹ دلار

سازماندهی و پنهان کاری در اپل مهم است. پس به همین دلیل، اپل نیاز به مدیر محصولاتی دارد که به این آرمان ها احترام بگذارند. اپل از مدیران محصول می خواهد که با ایجاد و مدیریت نقشه های محصول، مجموعه ای از نقاط عطف برای تیم خود، و برقراری ارتباطات، ابتکارات محصولات را به بخش های دیگر در سراسر اپل منتقل کنند.


۸. مهندسی نرم افزار V

درامد در سال : ۱۷۲,۳۴۵ دلار

یک شخص در چنین شغلی در اپل، به طور معمول برنامه می نویسد، در طراحی و توسعه نرم افزارها فعالیت می کند، و در تغییر نرم افزارها، برنامه ها و سیستم عامل ها دخالت دارد. فردی که در این نوع شغل هم فعالیت می کند، باید دارای هشت تا ده سال تجربه قبلی باشد.


۷. مدیر مهندسی

درامد در سال : ۱۷۴,۱۶۹ دلار

شرح این شغل، بسته به این شرح کار آن در کدام قسمت باشد، متفاوت است. مدیران مهندسی در اپل در ساخت تیمی کارامد، توسعه واسطه کاربران و ارائه کد اپلیکیشن ها، با استفاده از  JS و CSS فعالیت دارند.


۶. مدیر ارشد بازاریابی محصولات

درامد در سال : ۱۷۴,۸۱۰ دلار  

یکی از دلایلی که اپل اینقدر موفق است، ارائه کمپین های هوشمندانه و شیوه های بازاریابی ابتکارانه و نوین این شرکت است. پس واضح و مبرهن است که چقدر اپل حاضر، به پرداخت پول به یک مدیر بازاریابی بزرگ است. فردی که محصولات اپل را می فهمد.


۵. طراح صنعتی

درامد در سال : ۱۷۹,۸۳۹ دلار

طراح صنعتی در اپل وظیفه ساخت محصولاتی عالی و مطمئن را دارد که مردم این محصولات را ببینند و آن ها را حس کنند. جانی ایو، یکی از بزرگ ترین طراحان صنعتی جهان، وظیفه مدیریت و نظارت بر تیم طراحی صنعتی اپل را برعهده دارد. به تازگی هم به او مدیریت ارشد طراحی اپل پیشنهاد شده که وظایف او را در اپل بیشتر کرده است.


۴. مدیر ارشد مهندسی

درامد در سال : ۱۹۶,۰۳۶ دلار

یکی از بالاترین مقام های شغلی با نیاز به داشتن حداقل ده سال تجربه قبلی کار در این زمینه. شما در این شغل باید همواره مطمئن باشید که محصولات و خدمات در اپل به بهترین نحو ممکن انجام شوند.


۳. مشاور ارشد

درامد در سال : ۲۱۸,۷۴۶ دلار

این شغل به احتمال بسیار، نیاز به هشت تا ده سال تجربه کار قبلی نیاز دارد. افراد در این پست، نقش مشاوره با کارکنان اپل در اخلاق را خواهید داشت و وظیفه دارید که در صورت لزوم، به انجام تحقیقات لزومی بپردازید.


۲. مدیر مهندسی نرم افزار

درامد در سال : ۲۲۸,۲۰۹ دلار

مدیر مهندسی نرم افزار در ایجاد سیستم هایی که محصولات اپل برروی آن انجام شوند، تلاش دارد. وی همچنین یک تیم را مدیریت می کند.


۱. مدیر ارشد

 درامد در سال : ۲۲۸,۲۰۹ دلار

وظایف یک مدیر ارشد در هر بخش متفاوت است. یک شغل، با یک موقعیت رهبری بالا، که در آن از فرد انتظار رهبری تیم را می رود.

 

 

 

 

 


راهنمای نیو وان مووی :

  • 1- برای سهولت در دانلود بهتر است از نرم افزار های مدیریت دانلود استفاده کنید
  • 2- جهت ارسال نظرات ، حتما آدرس ایمیل خود را به صورت صحیح وارد کنید . [ایمیل www ندارد .]
  • 3- لطفا از توهین در نظرات خودداری کنید ، با کاربر خاطی برخورد لازم انجام خواهد شد .
  • 4- جهت درخواست فیلم از فرم درخواست فیلم استفاده کنید .


ss